KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12634130
nr 1263 4130
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Blandteknik, Elin Höglund (1914-2010), Sverige. Kvinna, 58x38 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:56:26
19/6 13:48:19
100 kr
21/6 11:53:38
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund